Skip to main content

Starvsfólk

Navn Starv Telefon Teldupostur Deild
Áki Vang laborantur, avloysari +298 292569 akiv@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Anders Bjarklev stýrislimur +2298 352500 setur@setur.fo
Anfinnur Johansen lektari í málfrøði +298 292528 AnfinnurJ@setur.fo Føroyamálsdeildin
Anna Gásadal námslektari í ítrótti og starvslærusamsk +298 299416 annag@setur.fo Námsvísindadeildin
Anna Katrin Matras samskiftis- og kunningarfólk, í farloyvi AnnaKM@setur.fo Setursskrivstovan
Anna Paulina Leo Olsen vísindaligt hjálparfólk +298 292601 AnnaPLO@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Anna Sofía Fjallheim námslektari í sjúkrarøktarfrøði, ph.d-lesandi +298 292259 AnnaSF@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Anna Tórgarð skrivstovufólk +298 292514 AnnaT@setur.fo Setursskrivstovan
Annemi Joensen námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292263 annemij@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Annika Antoniussen útbúgvingarleiðari fyri námsfrøðiútbúgvi +298 299429 annikaa@setur.fo Námsvísindadeildin
Annika í Garði kreativ breyt +298 280326 annika.gardi@skulin.fo Námsvísindadeildin
Ása Jacobsen Ph.d.-studentur +298 214748 asa@fiskaaling.fo Náttúruvísindadeildin
Ása Olsen deildarskrivari +298 299402 asao@setur.fo Námsvísindadeildin
Ása Róin adjunktur í sjúkrarøktarfrøði, Ph.d. +298 292254 asar@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Ásbjørn Johannesen húsavørður +298 293945 AsbJ@setur.fo Setursskrivstovan
Bárður A. Niclasen útbúgvingarleiðari fyri Orkuverkfrøði, P +298 292562 BardurN@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Bárður Larsen útbúgvingarleiðari og adjunktur í løgfrø +298 292598 bardurl@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Bárður Rasmussen Lestrarvegleiðari á SSD, NVD, FMD +298 292579 BardurR@setur.fo Náttúruvísindadeildin , Søgu- og samfelagsdeildin , Føroyamálsdeildin
Beinta í Jákupsstovu Adjungerað/ur, Dr.polit., adjungeraður lektari í stjórnmálafrøði +298 352580 BeintaJ@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Benadikt Joensen námslektari í orkuverkfrøði +298 292555 benadiktj@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Bergur D. Hansen virkandi dekanur, ph.d., lektari í bókmentum +298 292542 BergurDH@setur.fo Føroyamálsdeildin
Bodil Jana Næs reingerðarfólk +298 292269 bodil.naes@skulin.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin , Søgu- og samfelagsdeildin
Bogi Bech Jensen professari í orkuverkfrøði +298 292560 bogibj@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Borghild Hansen journalleiðari +298 292502 BorghildH@setur.fo Setursskrivstovan
Christina Janusardóttir Isaksen skrivari +298 292573 ChristinaJI@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Dagbjartur Debes námslektari í søgu og bókavørður +298 299415 dagbjarturd@setur.fo Námsvísindadeildin
Dennis Holm samfelagsfrøðingur, farloyvi +298 292591 dennish@setur.fo Granskingardepilin fyri Samfelagsmenning
Durita Gunnvør Joensen námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292256 duritagj@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Eilif Gaard dr.philos., lektari í lívfrøði +298 352550 eilifg@hav.fo Náttúruvísindadeildin
Elin Brimheim Heinesen lestrarskrivstovuleiðari +298 292506 ElinBH@setur.fo Lestrarskrivstovan
Elinita Vanzon Joensen reingerðarfólk +298 352550 nvd@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Elisabeth Holm altjóða samskipari, í farloyvi ElisabethH@setur.fo Setursskrivstovan
Elsa J. D. Johannesen námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292257 elsaj@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Erika Hayfield Ph.D., adjunktur í samfelagsvísindum +298 292597 erikah@setur.fo Námsvísindadeildin
Erla Olsen ph.d., adjunktur í lívfrøði og N&T undirvísing +298 299433 erlao@setur.fo Námsvísindadeildin
Erling Isholm adjunktur í søgu +298 292590 erlingI@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Eyðfinn Magnussen lektari í lívfrøði +298 292559 eydfinnm@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Eyðfinnur Jacobsen advokatur, avloysandi seturslærari í løgfrøði +298 352580 EydfinnJ@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Firouz Gaini Ph.d., lektari í antropologi og samfelag +298 299438 firouzg@setur.fo - firouz.gaini@svt.ntnu.no Søgu- og samfelagsdeildin
Gestur Hovgaard Ph.D, lektari í samfelagsvísindum , stýr +298 292595 gesturh@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Gro Gade Haanes adjunktur í sjúkrarøktarfrøði, Ph.d.-les +298 292271 groh@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Gunnar Restorff ph.d., lektari í støddfrøði, útbúgvingar +298 292563 gunnarr@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Guðrún Nordal styrislimur +298 352500 setur@setur.fo
Hallbera West Ph.d.-studentur +298 292603 hallberaw@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Hallur Markná búskaparfrøðingur +298 292608 hallurm@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Hanne Jacobsen námslektari í hugsvísindi +298 315905 hanne.jacobsen@skulin.fo Námsvísindadeildin
Hannes Gislason útbúgvingarleiðari fyri KT-verkfrøði, ph +298 292576 hannesg@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Hans Andrias Sølvará virkandi dekanur, Ph.D., útbúgvingarleið +298 292583 hansas@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Hans-Georg Beyer professari í orkuverkfrøði +298 292560 hansgb@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Hans Harryson Námslektari í pedagogiskari sálarfrøði, almennari didaktikk og Barna- og Ungdómsmentan. +298 299424 hansh@setur.fo Námsvísindadeildin
Hans Pauli Joensen dekanur, lektari í alisfrøði +298 292508 hanspj@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Harald Knudsen námslektari í støddfrøði +298 213006 haraldk@setur.fo Námsvísindadeildin
Heiðvík Reinert Reingerðarfólk +298 292266 setur@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Helena Hammer deildarskrivari +298 292572 helenah@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Helgi Iversen húsavørður +298 292510 hei@hfs.fo
Helle Durhuus bókhaldari +298 292521 HelleR@setur.fo Setursskrivstovan
Herluf Hansen bókavørður +298 292580 HerlufH@setur.fo Setursskrivstovan
Hermann Oskarsson granskari +298 292596 HermannO@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Hildigunn Steinhólm Højgaard námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292251 hildigunns@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Hilmar Simonsen vísindaligt hjálparfólk, PhD +298 520860 hilmars@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Hjálmar Hátún ph.d., lektari í havfrøði +298 352550 hjalmarh@hav.fo Náttúruvísindadeildin
Hjalmar P. Petersen Dr.phil., lektari í málfrøði +298 292541 Hjalmar@setur.fo Føroyamálsdeildin
Holger Arnbjerg leiðari (Altjóða Skrivstovan) +298 292513 HolgerA@setur.fo Setursskrivstovan
Hóraldur Joensen útbúgvingarleiðari fyri lívfrøði, Dr. Sc +298 292564 horaldurj@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Hugin Skaalum fíggjarleiðari +298 292507 HuginS@setur.fo Setursskrivstovan
Høgni Debes Adjungerað/ur, ph.d., lektari í havlívfr +298 352550 horaldurj@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Ivonna Johansen námslektari í námsvísindum +298 299411 ivonnaj@setur.fo Námsvísindadeildin
Jákup Reinert Hansen Ph.d, lektari í kirkjusøgu +298 292588 jakuprh@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Janus Jensen virkandi dekanur, útbúgvingarleiðari fyr +298 299404 janusj@setur.fo Námsvísindadeildin
Jens Christian Svabo Justinussen útbúgvingarleiðari, Ph.D, lektari í samf +298 292582 jensj@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Jóan Pauli Joensen Dr. Phil, Fil. Dr., professari í siðsøgu +298 292585 jopajo@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Jóannes Jacobsen adjunktur í búskaparfrøði +298 292587 joannesj@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Jógvan í Lon Jacobsen útbúgvingarleiðari í føroyskum, dr. philos., professari í málfrøði +298 292532 JogvanLJ@setur.fo Føroyamálsdeildin
Johannes Eysturdal húsavørður +298 299405 JohannesE@setur.fo Námsvísindadeildin
Jóhannes Miðskarð ph.d., adjunktur í námsfrøðiligari leiðs +298 299426 johannesm@setur.fo Námsvísindadeildin
Jóhannis Danielsen adjunktur í lívfrøði +298 292558 JohannisD@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Johild Dulavík lestrarvegleiðari og altjóða samskipari +298 292265 johildd@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Jonhard Mikkelsen námslektari í føroyskum +298 214248 jonhardm@setur.fo Námsvísindadeildin
Jónrit Halling lektari í mýskari lívfrøði +298 292554 jonrith@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Jørgen Meitilberg fyrisitingarstjóri +298 292504 JorgenM@setur.fo Setursskrivstovan
Kalpana Vijayavarathan ph.d-lesandi, adjunktur í enskum +298 299423 kalpanav@setur.fo Námsvísindadeildin
Karin Jóhanna L. Knudsen samfelagsfrøðingur +298 292593 karinj@setur.fo Granskingardepilin fyri Samfelagsmenning
Karin Margreta H. Larsen Adjungerað/ur, ph.d., lektari í havfrøði +298 352550 karinl@hav.fo Náttúruvísindadeildin
Karolina Matras ph.d.-lesandi, námslektari í sálarfrøði +298 299418 karolinam@setur.fo Námsvísindadeildin
Katrin av Kák námslektari í sernámsfrøði +298 299435 katrink@setur.fo Námsvísindadeildin
Kristian Joensen vísindaligt hjálparfólk +298 292605 KristianJ@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Kristianna Hammer lektari í sjúkrarøktarfrøði, Ph.d. +298 292261 (+45) 2812 2593 kristiannah@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Kristianna Lund Dam námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292268 kristiannad@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Kristina Olsen reingerðarfólk +298 565676 setur@setur.fo Føroyamálsdeildin , Setursskrivstovan
Lau Øfjord Blaxekjær adjunktur, útbúgvingarleiðari fyri West Nordic Studies +298 292599 laub@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Lena Reinert BA, vísindaligt hjálparfólk +298 292531 LenaR@setur.fo Føroyamálsdeildin
Liljan av Fløtum Petersen námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292267 liljanfp@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Liljan Witt deildarskrivari, álitisfólk +298 292252 liljanw@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Louise Meier Carlsen assistant professor in didactics of mathematics +298 299436 louisec@setur.fo Námsvísindadeildin
Lydia Didriksen námslektari í føroyskum +298 299428 lydiad@setur.fo Námsvísindadeildin
Magni Mohr lektari í heilsuvísindum +298 292270 magnim@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Malan Marnersdóttir professari í bókmentum +298 292509 MalanM@setur.fo Føroyamálsdeildin
Maria í Skorini námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292273 mariais@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Marin Strøm lektari í heilsuvísindum +298 292272 marins@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Marita G. Nielsen námslektari í enskum +298 220543 maritagnielsen@gmail.com Námsvísindadeildin
Marita Rasmussen stýrislimur, næstforkvinna +298 352500 setur@setur.fo
Marjun í Túni Mortensen laborantur, í farloyvi +298 292568 marjunm@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Martin Mohr Olsen vísindaligur hjálpari +298 292607 MartinO@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Martin Zachariassen ph.d., professari í teldufrøði +298 352550 martinz@diku.dk Náttúruvísindadeildin
May-Britt Skoradal námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292253 maybritts@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Mikael Karlsson Adjungerað/ur, adjungeraður professari í løgfrøði +298 352500 setur@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Mikkjal Mikkelsen námslektari í landalæru, donskum, samfel +298 299430 mikkjalm@setur.fo Námsvísindadeildin
Noomi í Dali námslektari í handarbeiði +298 299432 noomid@setur.fo Námsvísindadeildin
Oda Mørkøre skrivari +298 292539 OdaM@setur.fo Føroyamálsdeildin
Ólavur Christiansen Ph.D., lektari í búskaparfrøði +298 292584 olavurc@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Ólavur Ellefsen stýrislimur, formaður +298 352500 setur@setur.fo
Ólavur Waag Høgnesen samskiftis- og kunningarfólk, avloysari +298 292517 OlavurH@setur.fo Setursskrivstovan
Olga Biskopstø samfelagsfrøðingur +298 292592 olgab@setur.fo Granskingardepilin fyri Samfelagsmenning
Óli Simonsen KT-leiðari +298 352515 OliS@setur.fo Setursskrivstovan
Pál Weihe adjungeraður, professari í fólkaheilsu +298 216696 pal@health.fo Náttúruvísindadeildin , Sjúkrarøktarfrøðideildin
Paulina Poulsen lestrarvegleiðari, námslektari í myndlii +298 299414 paulinap@setur.fo Námsvísindadeildin
Petur Steingrund ph.d., lektari í havlívfrøði +298 352550 peturs@hav.fo Náttúruvísindadeildin
Poul F. Guttesen ph.d., lektari í kristni, siðalæru og lí +298 299425 poulfg@setur.fo Námsvísindadeildin
Poul Laust Christiansen - Typo3-Test Heimasíða +298 222003 plc@ctrl.fo Lestrarskrivstovan
Qin Xin Ph.D.; Full Professor of ICT; Ph.D Super +298 292575 qinx@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Ragnheiður Bogadóttir granskari +298 292589 ragnheidurb@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Rannvá Dávadóttir skrivari +298 292520 RannvaD@setur.fo Setursskrivstovan
Rannvá í Króki bókhaldari +298 292511 rannvaik@setur.fo Setursskrivstovan
Regin Berg Ph.d.-lesandi +298 581013 ReginB@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Rolf Guttesen lektari í søguligari geografi +298 352580 rolfg@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Rósely Reynstind skrivari +298 299403 roselyr@setur.fo Námsvísindadeildin
Rúna í Skála námslektari í námsfrøði og almennum dida +298 299413 runais@setur.fo Námsvísindadeildin
Runa Preeti Høgnesen Ph.d.-studentur +298 292604 runaph@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Sanna A. Dahl MA, vísindaligt hjálparfólk +298 292536 SannaD@setur.fo Føroyamálsdeildin
Sára Joensen deildarskrivari og varastýrislimur +298 292538 SaraJ@setur.fo Føroyamálsdeildin
Shahin Gaini Adjungerað/ur, lektari í infektiónsmedis +298 304500 lsshaga@ls.fo Náttúruvísindadeildin , Sjúkrarøktarfrøðideildin
Sigga Rasmussen Adjungerað/ur, námslektari í plantufrøði +298 215929 sr@winther.fo Náttúruvísindadeildin
Sigrid Joensen deildarskrivari +298 292581 sigridj@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Sigrid Vesturgarð námslektari í námsfrøði (serøkið) +298 299431 sigridv@setur.fo Námsvísindadeildin
Sigurð í Jákupsstovu rektari +298 292503 SigurdJ@setur.fo Setursskrivstovan
Silja Aldudóttir stýrislimur, umboð fyri tey lesandi +298 352500 setur@setur.fo
Sissal Maria Rasmussen Ph.d.-studentur +298 292543 SissalMR@setur.fo Føroyamálsdeildin
Sjúrður Hansen námslektari í smíð +298 299421 sjurdurh@setur.fo Námsvísindadeildin
Sjúrður Ravnsfjall KT-samskipari +298 299412 SjurdurR@setur.fo Námsvísindadeildin
Sunleif Rasmussen námslektari í tónleiki +298 299419 sunleifr@setur.fo Námsvísindadeildin
Sunniva Samson Sigurdardóttir laborantur, í farloyvi +298 292567 sunnivass@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Sunnvør Klettskarð í Kongsstovu Ph.d.-studentur +298 251644 skik@amplexa.com Náttúruvísindadeildin
Sunrit Niklasdóttir námslektari í sjúkrarøktarfrøði +298 292258 sunritn@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Súsanna Herdalur Tausen kliniskur útbúgvingarleiðari +298 292262 susannat@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Súsanna Holm námslektari innan serøkið +298 225963 sus_0308@hotmail.com Námsvísindadeildin
Súsanna Mortensen útbúgvingarleiðari í sjúkrarøktarfrøði +298 292255 susannam@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin
Súsanna Olsen námslektari í samfelagsvísindi +298 299434 susannao@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin
Svein-Ole Mikalsen Ph.d., professari í mýlsk lívfrøði +298 292556 sveinom@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Sylvia Zachariassen skrivari +298 292260 sylviaz@setur.fo Sjúkrarøktarfrøðideildin , Søgu- og samfelagsdeildin
Terji Mikkelsen húsavørður +298 299406 terjirm@setur.fo Námsvísindadeildin
Toke Meier Carlsen Professor of mathematics +298 292566 TokeMC@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Tóta Árnadóttir adjunktur í skaldskapi av manna munni +298 292544 TotaA@setur.fo Føroyamálsdeildin
Turið Sigurðardóttir adjungerað, professari í bókmentum +298 292525 TuridS@setur.fo Føroyamálsdeildin
Uni Árting adjunktur í jarðfrøði +298 292577 UniA@setur.fo Náttúruvísindadeildin
Vár Ólavsstovu ph.d., adjunktur í móðurmálsnám- og undi +298 299422 vario@setur.fo Námsvísindadeildin
Winny í Pætursastovu serfrøðingur, fíggjardeildin +298 292505 Winny@setur.fo Setursskrivstovan
Zakaris Hansen +298 292533 ZakarisH@setur.fo Føroyamálsdeildin
Zvonko Mrdalo Námslektari +298 292606 ZvonkoM@setur.fo Søgu- og samfelagsdeildin